online

10.01.2022 08:51

193

Сільрада на Одещині просить суд стягнути з державного підприємства мільйон податкового боргу

Коноплянська сільрада Березівського району Одеської області просить суд стягнути з державного підприємства «Богунівська еліта» понад одного мільйона гривень податкового боргу.

На сесії сільради місцеві депутати зазначили, що в інший спосіб не вдається змусити підприємство, що господарює на землях Коноплянської ОТГ, виконати свої зобов’язання перед сільським бюджетом.


«Розглянули важливе питання про звернення до суду щодо стягнення заборгованості з “Державного підприємства «Дослідне господарства Богунівська еліта” податкового боргу, який  перед сільрадою складає понад 1 млн. грн. Позитивне вирішення цього питання дозволить наповнити бюджет громади та вирішити нагальні питання сьогодення», - йдеться у повідомленні про сесію цієї громади.

Зазначимо, що за останні чотири роки на підприємстві-боржнику змінилося п’ять керівників, кілька разів цей підрозділ Національної академії аграрних наук змінював назву.

Тепер боржник має таку назву – «Державне підприємство «Дослідне господарство «Богунівська еліта» селекційно-генетичного інституту – національного центру насіннєзнавства та сортовивчення».

Не лише перед сільським бюджетом має борг «Богунівська еліта».

Загальний податковий борг підприємства становить 1 756 992.06 грн.

На цю тему:

Сільська ОТГ вирішила не пасти задніх на Одещині і вийшла в лідери

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення