online

06.09.2022 07:27

22

Сільрада на Одещині знищує у своїх селах найбільший збудник алергії

Красносільська сільрада Одеської області знищує у своїх селах найбільший збудник алергії.

Про це повідомила голова громади Марина Архірій за результатами щотижневої апаратної наради із заступниками сільського голови та керівниками виконавчих органів ради.


«Обговорили ряд поточних питань життєдіяльності громади. Зокрема, розглянуто питання щодо проведеної роботи у боротьбі з карантинними рослинами. Працівники з благоустрою відповідно до місцевої цільової  програми боротьби з амброзією полинолистою здійснюють відповідні роботи на території населених пунктів та за їх межами.

Проводиться обкіс зупинок, дитячих майданчиків, узбіч доріг, інших земельних ділянок комунальної форми власності. Проведена робота з підприємцями щодо необхідності боротьби з амброзією, у тому числі, з фермерами щодо обкосу прилеглих до полів земельних ділянок. Відповідна робота, за інформацією відділу ЖКГ, продовжується», - розповіла голова сільради.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка. Тут мешкає близько 12 тисяч людей.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення