online

10.08.2022 08:55

18

Сільрада з Одещини передала на фронт дрон і генератор

Визирська сільська рада Одеської області передала захисникам на передову дрон та інверторний генератор.

Про це орган місцевого самоврядування повідомив на своєму офіційному сайті.


«Завдяки небайдужим мешканцям громади та апарату сільської ради вдалося придбати нашим захисникам інверторний генератор та такий необхідний дрон. Зовсім скоро вони будуть допомагати нашим захисникам на передовій. Вдячна всім, хто допомагає сьогодні наближати Перемогу!», - йдеться у повідомленні сільради.

Днями Визирський сільський голова Валерій Стоілакі з робочим візитом відвідав Першотравневий ліцей з метою контролю та перевірки ремонтних робіт укриття.

«Наше головне завдання - це створити сприятливі умови для учасників освітнього процесу під час перебування в укритті. Треба розуміти, укриття не є тимчасовим заходом. Підготовка опорного закладу громади до нового навчального року в умовах воєнного стану йде повним ходом з дотриманням вимог ДСНС», - сільський голова Валерій Стоілакі.

Зазначимо, що Державна служба з надзвичайних ситуацій розробила рекомендації щодо облаштування захисних споруд цивільного захисту закладів освіти.

Нагадаємо, що до складу громади входять села Визирка, Першотравневе, Любопіль, Дмитрівка, Кордон, Калинівка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Міщанка, Нова Вільшанка, Порт, Степанівка, Ранжеве, Бутівка, Пшонянове, Мар’янівка, Тилігульське, Широке. В населених пунктах ОТГ мешкає близько 10 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення