online

14.03.2023 08:37   Спорт

394

Сільська дівчинка з Одещини виборола «золоту» медаль на міжнародних змаганнях

Юна чемпіонка

8-річна Злата Герула з с. Красносілка стала першою у змаганнях з карате

«І знову гарна новина від наших спортсменів. Злата стала переможницею міжнародних змагань в особистій першості у змаганнях з карате у м. Львові. Не залишилися без перемог й інші юні каратисти спортклубу Красносільської громади. Призерами тут стали Максим Філіпіді та Роман Герула», - повідомила голова Красносільської громади Марина Архірій.

Натомість обласна державна адміністрація повідомила про успіхи спортсменів Одеської області, які у березні взяли участь у міжнародних та всеукраїнських змаганнях.


На чемпіонаті Європи з грепплінгу «срібло» у ваговій категорії до 100 кг здобув Іван Малін, а «бронзу» у категорії до 84 кг Андрій Баркар.

До топ-5 чемпіонату Європи серед юніорів у стрільбі з пневматичної гвинтівки в категорії «мікст» увійшли вихованці обласної ДЮСШ Іван Ткаленко та Крістіна Остапенко.

А в Києві найсильнішим спортсменом у фехтуванні на всеукраїнському турніру став одесит Андрій Ягодка.

Про поліпшення роботи спортивних інструкторів йшлося на нараді в Арцизькій міській раді. Голова цієї громади Сергій Парпуланський поставив перед спортсменами нові завдання.

Спортивним інструкторам та директору КП «АФСП Колос», зокрема, слід активізувати роботу з жителями та більше залучати їх до спортивного життя. Протягом поточного року тут проведуть спортивні турніри  та відкриті чемпіонати з усіх видів спорту.

Новим видом спорту в населених пунктах Арцизької громади стане пляжний волейбол. З цією метою облаштують в місті спеціальні майданчики.

На цю тему:

• В Одеській області визначили найспортивнішу родину

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення