online

04.11.2022 18:22

45

Сільські школи на Одещині отримали економні опалювальні котли

Сільські школи Кодимської територіальної громади Одеської області отримали економні опалювальні котли.

Про це в соціальних мережах повідомив голова цієї громади Сергій Лупашко.


«Ця новина мене особисто дуже радує. Сьогодні в Пиріжнянському та Баштанківському освітніх приймали в експлуатацію нові економні опалювальні котли у цих двох школах.

Роботу над проєктом заміни котлів ми розпочали у квітня 2021 року і успішно, крок за кроком, продовжуємо її.

Цифри пояснюють все: споживання електроенергії новим обладнанням у 8-10 разів нижче, ніж старим, а вугілля для нього потрібно у 3-4 рази менше – приблизно 18 тон проти 60. При цьому у приміщеннях набагато тепліше.

Зекономлені кошти дозволять нам зберегти функціональність інших галузей громади, наприклад, культури, медицини тощо.

Якщо таким чином ми замінимо котли у всіх школах, то економія фінансів буде значною, а кошти будуть використані на розвиток громади, інші важливі цілі, які давно потребують змін.

На черзі – заміна обладнання у Лабушненській і Будеївській школах. Котли вже закуплені», - йдеться у повідомленні керівника громади.

Зазначимо, що на нараді з керівниками шкіл йшлося про дотримання температурного режиму в учбових класах. Вона має бути не нижче + 18 градусів, та не надміру вищою.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять м. Кодима та села Шершенці, Писарівка, Івашків, Серби, Смолянка, Будеі, Баштанків, Загнітків, Грабове, Петрівка, Лабушне, Круті, Олексіівка, Лисогірка, Пиріжна, Сергіївка, Олександрівка, Стримба, Семенівка, Федорівка.

Керівники освітніх закладів Кодимської громади

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення