14.04.2024 15:44   Спорт

724

Сільські волейболістки з Одещини стали чемпіонами України

Змагання відбулися у Закарпатті

Завершився чемпіонат країни з волейболу серед сільських жінок, який Міністерство молоді та спорту України і федерації волейболу України проведило у м. Берегове на Закарпатті.

Про це повідомила керівник обласної організації спортивного товариства «Колос» Тетяна Федоренкова.

Одеську область представляли команди-переможці обласних змагань – Саратська та Саф’янівська територіальні громади.

Вони вперше брали участь у таких змаганнях.

Чемпіонами України стали представниці Саратської громади, які посіли перше місце у груповому турнірі – 3 матчі, 3 перемоги, далі була перемога 2:0 над командою з Миколаївської області і нарешті у фіналі зустрілися з командою Підгороднянської громади Дніпропетровської області.

«Гра була цікавою та дуже напруженою, особливо перша партія, яку наші дівчата програли 23:25, але згодом виграли поспіль дві партії:  25:19 та 15:10 вони стали володарями золотих нагород чемпіонату.

Команда Саф’янівської громади, на жаль, посіла 3 місце у груповому турнірі і не змогла вийти до фінальної частини чемпіонату, але дівчата здобули безцінний досвід участі в таких змаганнях, і ми впевнені, що наступного року вони покажуть свою найкращу гру і дадуть гідний бій суперникам», - розповіла Т. Федоренкова.