Сільські жителі здобули в Одесі перемогу на стаєрських перегонах

Сільські жителі здобули в Одесі перемогу на стаєрських перегонах.

Про це повідомила Красносільський голова Марина Архірій.

«Сьогодні наші спортсмени знову довели, що вони - найкращі!

У парку їм. Т. Шевченка м. Одеси проходив  зимовий забіг Triton Winter Run на 10 км  і 5 км. В змаганнях взяло участь близько 200 спортсменів з різних міст.

З Красносілки було троє учасників -  і всі з  призами.

На дистанції 10 км у віковій категорії 40-59 років  друге місце  посіла Квятковська Ірина. На 5 км у віковій категорії 60+   перше місце  здобула Судьїна Лариса, у віковій категорії 40-59 років 3 місце в Шеремета Володимира», - повідомила М. Архірій.

Раніше повідомлялося, що команда “Гільдендорф” з с. Красносілка не змогла стати чемпіоном своєї громади в новорічному тірнірі з міні-футболу. Тут перемогу здобула команда «Аджелик» з с. Іванове.

Зазначимо, що облдержадміністрація визнала Красносільську громаду кращою в області серед громад з населенням від 10 до 15 тисяч населення.