online

14.07.2022 09:08

19

Сільським школам Одещини придбали котли довгого горіння

На сесії Затишанської селищної ради Роздільнянського району депутати вирішили придбати котли довгого горіння для Торосівської та Перехрестівської шкіл.

Про це селищна рада повідомила на своїх інформаційних ресурсах.


Також депутати затвердили рішення виконавчого комітету селищної ради, що були прийняті в період з 11 березня 7 липня поточного року.

Зокрема, йшлося про запровадження безкоштовного харчування для дітей з родин, які опинилися у складних матеріальних умовах;

виплату адресної допомоги мобілізованим жителям громади;

створення стратегічних запасів продуктів тривалого зберігання та будівельних матеріалів на випадок надзвичайних ситуацій воєнного часу;

виділення коштів на придбання дизельних генераторів для навчальних закладів та одного пересувного – для забезпечення жителів громади водою;

фінансову підтримку відділення поліції та підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій;

створення місцевої пожежної охорони;

придбання 120 спальних мішків, двох ноутбуків та принтера для військового комісаріату.

Про встановлення місцевих податків і зборів на території громади на сесії виступили начальник фінансового відділу Олена Кучеренко і начальник відділу земельних ресурсів, архітектури та житлово-комунального господарства Надія Галишина.

Загалом, ставки податків залишилися на минулорічному рівні, проте суми розраховуватимуться у залежності від нормативно-грошової оцінки конкретної земельної ділянки.

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти розповіла начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики, депутат селищної ради Олена Мирзакірова. Зокрема зміни стосуються запровадження місцевих стимулів для випускників, які виявили бажання здобути педагогічну освіту та повернутися на роботу до шкіл нашої громади.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення