online

03.11.2022 18:27

45

Сім’я Скрипників з Одещини прихистила в себе 18 співвітчизників із Херсонщини

Сім’я Скрипників з Одещини прихистила в себе 18 співвітчизників із Херсонщини.

Про це повідомив у соціальних мережах голова Іванівської селищної громади Віктор Лобач.


«Війна є перевіркою для багатьох і на такі чесноти, як взаємоповага, доброта, людяність.

Ці риси повною мірою притаманні сім’ї Скрипників із села Сухомлинове нашої громади.

Сергій Петрович і Олена Валентинівна Скрипники безоплатно надали прихисток для 18 вимушено переміщених осіб з Новокаховського району Херсонської області та всебічно їм допомагають.

Сьогодні разом зі старостою Баранівського старостинського округу Наталією Кужельниковою відвідали наших гостей з Херсонщини, які ще зовсім недавно спокійно, мирно жили і працювали на своїй землі, поки до них не прийшов «руський мір» і відібрав мирне життя.

Подякували родині Скрипаків за їх безкорисну  турботу про співвітчизників та надали невелику матеріальну допомогу нашим гостям з Херсонщини, яким будемо допомагати пережити найтяжчу зиму за часів незалежності України.

Порадували люди з Херсонщини, які не «качають» права, не «скиглять», а самостійно шукають роботу і вже працюють, готуються до настання холодів, їх діти пішли до школи, вони хочуть бути не зайвими в громаді, а навпаки приносити якусь користь.

Таким з подвійною енергією хочеться допомогти і бути поруч», - йдеться у дописі В. Лобача.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Іванівка та села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Северинівка, Руська Слобідка, в яких разом мешкає  близько 7600 осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення