online

28.08.2022 13:27

33

Скандал: кінострічка одеського виробництва потрапила на московський фестиваль

Скандал: кінострічка «Кроткая» одеського виробництва потрапила на московський фестиваль.

Про це в соціальних мережах повідомляють представники культури та медіа регіону.


Зокрема, зазначається, що нашу країну через півроку після початку повномасштабного вторгнення, в терористичній державі представляє одеський фільм одеського режисера Наталії Князєвої, в головній ролі якого грає дружина і син одеського високопосадовця.

«Кінокартина "Кроткая" знята по Достоєвському, тобто "русский мир" як він є в повному обсязі і по методичках суркова і хуйла.

Тізер до кіно зробили 20 червня 2022 року - коли війна йшла повним ходом. А потім відправили на масковський кінофестиваль. Музика до фільму вкрадена в одеського композитора Стаса Михайленка», - йдеться у дописі на сторінці у фейсбуці журналіст Олена Балаба.

Натомість композитор Стас Михайленко у соцмережах розповсюдив такий допис:

«Сталося так, що я несподівано знайшов своє прізвище як композитора фільма на московському кінофестивалі. І це сьогодні, під час війни з московією! Років 12 тому я співпрацював з театром TOURE DE FORCE (режисер Н. Князєва) як композитор. Ще тоді цей театр почав знімати фільм "Кроткая" за творами Достоєвського, де повинна була бути моя музика. Фільм я так і не побачив і вже забув і думати про це. І раптом саме цей фільм з'являється у програмі цього недофестивалю зараз. Це просто обурливо! Емоції просто криють!!! Наче і нема моєї провини, але гидко на душі від того, що моє прізвище стоїть там, в описі до цього фільму! Гидко від того, що Україна вписана у московитському фестивалі як країна-учасник! Ось такий сором!

Ви всі знаєте мої погляди і мою позицію. Хто не знає, зайдіть на мою сторінку і послухайте мої  пісні, яких за цей час написано вже на 3 альбоми. Моя музика - то моя зброя! Все буде Україна!», - зазначив композитор.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення