online

25.07.2022 16:15

15

Служба автодоріг заявила про завершення ремонту аварійної ділянки дороги Н-33

Служба автомобільних доріг в Одеській області заявила про завершення ремонту аварійної ділянки дороги Н-33, повідомляє кореспондент інформагенції «Пульс Одещини».

«Завершено роботи з відновлення аварійної ділянки дороги Н-33 між селищами Розкішне та Монаші у Білгород - Дністровському районі.


На ділянці протяжністю 6 км (км 98 - км 104) автомобільної дороги Н-33 Одеса – Білгород – Дністровський – Монаші - /М-15/,  виконані роботи з ліквідації  руйнувань та деформацій шару дорожнього одягу з послідуючим нанесенням дорожньої розмітки, планування та досипки узбіч.

Нагадаємо, що роботи з аварійного ремонту ділянки дороги Н-33 виконувалися в межах експлуатаційного утримання.

Після завершення воєнних дій відновляться проєктні роботи з реконструкції ділянок, які передбачатимуть собою розширення та посилення конструкції дорожнього одягу у відповідності до діючих нормативів», - йдеться у повідомленні служби.

Раніше повідомлялося, що відомство доріг регіону продовжує розвивати прикордонну інфраструктуру Одещини.

Зокрема, через виклики війни для збільшення логістичного потенціалу на вздовж Дунаю три майданчики використовуються для тимчасового перебування вантажного транспорту, всі вони можуть вмістити понад чотири сотні вантажівок.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення