online

11.08.2022 13:12

20

Служби міста приступили до буріння нових артезіанських свердловин

Служби міста Білгород-Дністровський приступили до буріння нових артезіанських свердловин.

Про це повідомив у соціальних мережах міський голова Віталій Граждан.


«Вирішуємо питання щодо сталого водозабезпечення абонентів, підключених до водопровідної мережі водопідйому «Північний». Сьогодні на одному з об’єктів Водоканалу розпочались роботи з буріння нових свердловин.

  У зв’язку з надмірним споживанням води на водопідйомі «Північний» у літній період та необхідністю тимчасового припинення роботи насосної станції водопідйому у нічний час для накопичення запасів води в резервуарах, Водоканалом було розроблено додаткові заходи з нормалізації водопостачання. 

Роботи з розробки нових свердловин, які проводяться комунальним підприємством «Білгород-Дністровськводоканал», після введення свердловин в експлуатацію, нададуть можливість збільшити видобуток води та її накопичування в резервуарах водопідйому, що в подальшому забезпечить цілодобову подачу води абонентам водоканалу, які підключені до водопровідної мережі насосної станції водопідйому «Північний», - йдеться у повідомленні мера Білгород-Дністровського.

Раніше повідомлялося, що міські голови Одещини взяли участь у нараді, яку проводив міністр розвитку громад та територій Олексія Чернишова.

«За підсумками наради підприємство КП «Білгород-Дністровсьтнплоенерго» має майже всі найкращі показники в Одеській області з підготовки до опалювального сезону», - доповнив розповідь В. Граждан.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення