online

29.11.2022 20:04

13

Смітник біля Одеси жителі перетворюють у паркову зону

Смітник у передмісті Одеси жителі перетворюють у паркову зону.

Про це повідомила голова Красносільської громади Марина Архірій.


«Незважаючи на війну, наші мешканці  не втрачають ентузіазму.

У с. Корсунці завдяки ініціативі місцевих жителів на місці колишнього сміттєзвалища біля схилу на початку вул. Шевченка створюється затишна паркова зона.

Багато років на пустир населення зносило всякий непотріб і побутові відходи, а комунальники декілька разів на рік прибирали тут стихійне сміттєзвалище.

У цьому році за ініціативи небайдужих жителів, які разом зі старостою Т. Власовою звернулися до сільської ради, відповідна земельна ділянка була надана в оренду для облаштування зелених насаджень.

За короткий період на територію було завезено чорнозем, пісок та добриво, висаджено  біля 70 декоративних кущів та саджанців клену, каштану, липи, туї, берези, калини та павлонії.

Навесні роботи планується продовжити: висадити квіти, кущі, дерева, укласти доріжки.

Дякую усім, хто долучився до благородної справи облаштування спільного місця відпочинку. Адже зроблене спільно і цінується набагато краще», - розповіла М. Архірій.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення