online

23.10.2022 18:58

55

Сміття стане у нагоді для обігріву шкіл в Одеській області

Сміття стане у нагоді для обігріву шкіл, про це повідомляє Затишанська селищна громада.

«Затишанська селищна рада придбала два нових котли для шкіл громади. Ці сучасні агрегати називають утилізаторами, адже вони можуть якісно працювати на будь-яких видах палива, у тому числі й на смітті.


Наприкінці вересня такий котел встановили у Торосівській гімназії, а днями – у Перехрестівській школі.

У Торосовому не було особливих проблем з монтажем котла, адже при будівництві нової котельні ми завбачливо не споруджували дах, що дало можливість зручно встановити нове обладнання. А от у Перехрестовому були деякі труднощі. Дах ми не ризикнули рухати з місця, тому довелося розібрати частину стіни і через цей отвір прилаштовувати котел. Тут нам допоміг місцевий підприємець Олександр Безхлібний, який власною технікою розвантажив і установив опалювальний агрегат. Спасибі йому за це».

Найближчими днями спеціаліст під’єднає новий котел до загальної системи, тож у будь-який момент буде можливість обігрівати Перехрестівську школу на альтернативних природному газу видах палива», - йдеться у повідомленні органу місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення