online

28.06.2022 17:18

16

Сьогодні на Одещині дітям організували розваги

Сьогодні, 28 червня у парку біля Будинку культури селища Затишшя Роздільнянського району Одеської області були організовані конкурси, ігри та розваги для дітей нашої громади.

Про це повідомила пресслужба селищної громади на своїх інформаційних ресурсах.


«Розважальні заходи провели представники Благодійного фонду «Пліч-о-пліч» та волонтерського гуманітарного штабу «Одеса як вона є».

Веселі забави, магічні фокуси, кумедні загадки, запальні танці та постановки ляльок нікого не залишили байдужими. Дитячий сміх та щирі оплески хлопчиків та дівчаток були бальзамом на душевну рану, яка зараз кровоточить у всіх українців.

На завершення всі маленькі учасники свята отримали подарунки та солодощі від організаторів.

Висловлюємо велику вдячність представникам благодійного фонду та волонтерського гуманітарного штабу за тепло сердець та любов до дітей, за те, що у такий складний час зуміли викликати усмішки юних переселенців та жителів Затишанської громади», - йдеться у повідомленні селищної ради.

Раніше повідомлялося, що четверо дев’ятикласників отримали від своєї селищної ради по п’ять тисяч гривень за зразкове навчання та здобуття базової середньої освіти з відзнакою.

Це учні Затишанської школи Ангеліна Атаман та Едуард Глух, учениці Перехрестівської школи Надія Душенковська і Тетяна Стрижевець.

Крім того, протягом навчального року вони отримували щомісячні стипендії у розмірі 200 гривень кожен як відмінники навчання.

Нагадаємо, що складу Затишанської громади входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення