online

24.06.2023 10:28   Життя громад

259

Соціальний захист жителів став пріоритетом виконкому кращої сільради Одещини

Допомогу на лікування та реабілітацію отримали майже 50 осіб

В Красносільській громаді Одещини 23 червня відбулося засідання виконавчого комітету сільради.

Про це повідомила сільський голова Марина Архірій.


Керівник ОТГ зазначила, що здебільшого питання стосувалися соціального захисту згідно з цільовою програмою «Милосердя в дії».

Так, матеріальну допомогу на лікування та реабілітацію отримали 50 мешканців населених пунктів громади. Також допомогу з місцевого бюджету отримала 31 особа зі статусом «чорнобільців»: ліквідатори, вдови, постраждалі  та евакуйовані із зони відчуження.

У світлі цільової програми «Турбота» з сільського бюджету надали допомогу новим жителям громади з числа внутрішньо переміщених громадян із територій, що окутані лихом війни.

Також члени виконкому дали дозвіл громадській організації «Молодіжний вектор розвитку» на облаштування дитячого майданчика у  житловому масиві, що в адміністративному центрі громади.

«Наша молодь виграла грант на встановлення  майданчика і у вересні ми спільно плануємо його відкрити у густонаселеному мікрорайоні Красносілки», - зазначила М. Архірій.

Варто зазначити, що Красносільську сільраду у попередні роки облдержадміністрація багато разів визнавала кращою серед громад з населенням від 10 до 15 тис.

Нагадаємо

До складу Красносільської ОТГ, що розташована на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка,  Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, в яких разом мешкає близько 12 тис осіб

Це може вас зацікавити:

Голова ОТГ з Одещини у Львові розповіла про реалізацію проєктів молоді з когорти «Небайдужих»

У бюджеті Одеської області заплановане фінансування для придбання житла ветеранам війни

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення