online

28.02.2024 19:53   Спорт

1690

Співвласник великої будівельної компанії став спонсором команди юних гандболістів з Одещини

Юні чемпіони разом з спонсором Юрієм Бойко

У 80-90 роках минулого століття Юрій Бойко був серед лідерів школи гандболу селища Іванівка

Співвласник великої будівельної компанії «Автомагістраль-Південь» Юрій Бойко торік взяв шефство над командою юних гандболістів із селища Іванівка Березівського району Одеської області.

У соціальній мережі батьки вихованців Іванівської дитячо-юнацької спортивної школи відзначають, що завдяки спонсорові юні спортсмени забезпечені кількома комплектами форми, не має команда проблем, вирушаючи на різні турніри.


«Юрій Леонідович Бойко без вагань відгукнувся на прохання батьків взяти шефство над секцією гандболу нашої ДЮСШ, бо у 80-90 роках минулого століття він був серед лідерів школи гандболу селища Іванівка», - розповіла Ольга Чорноморець, двоє синів якої тепер також є лідерами теперішньої гандбольної команди спортшколи.

Варто зазначити, що минулий рік став успішним для команди «Автомагістраль-Південь». Стали чемпіонами області та виграли престижний турнір у Данії.

І сьогодні дві гандбольні команди з Іванівки, 2011 і 2012 років народження, в лідерах чемпіонату Одещини серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл.       

Наразі нині гандболісти готуються до важливого турніру, що через місяць проходитиме у столиці Чехії.

Раніше повідомлялося, що компанія «Автомагістраль-Південь» оперативно виконує замовлення своїх працівників, мобілізованих до Сил оборони України.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:   

Провідна громада Одещини нагородила обдарованих школярів у номінаціях освіта, культура і спорт

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення