online

28.11.2023 16:40   Освіта

1285

Стихія освіті не завада: Одеська ОДА повідомила про роботу шкіл

Про роботу шкіл Одещини станом на 28 листопада 2023 року

Станом на 28 листопада 152 заклади загальної середньої освіти Одещини відновили очний освітній процес, 297 шкіл працювали дистанційно

Директор департаменту освіти Одеської облдержадміністрації Олександр Лончак розповів про роботу шкіл регіону станом на 28 листопада 2023 року. Нагадаємо, що напередодні у регіоні вирувала негода.

«Попри снігову стихію, наслідки якої все ще долає наш регіон, освіта Одещини продовжує працювати у штатному режимі, підлаштовуючись під примхи погоди. За оперативною інформацією керівників органів управління освітою, станом на ранок 28 листопада, маємо наступну ситуацію: 152 заклади загальної середньої освіти відновили очний освітній процес, 297 ЗЗСО, зважаючи на наслідки негоди, поки працюють дистанційно (де є світло, зв’язок, Інтернет), 179 шкіл області наразі обрали змішаний формат навчання (поєднання очного та дистанційного).


У розрізі районів:

Одеський район: очно працює 16 шкіл, дистанційно - 78, 131 – змішана форма навчання.

Подільський: очно – 29, дистанційно – 12, змішано – 32 ЗЗСО.

Березівський: очно - 11, хто дистанційно – 46, змішано – 9.

Білгород-Дністровський: очно – 26, дистанційно – 51, 1 заклад обрав змішане навчання.

Болградський район: 50 – очно, 16 – дистанційно.

Ізмаїльський район: 16 – очно, 42 – дистанційно, 6 – змішано.

Роздільнянський район: 4 школи функціонують очно та 52 заклади проводять уроки з використанням технологій дистанційного навчання.

Якщо погодні умови знову погіршаться, керівники та засновники на місцях будуть приймати оперативні рішення про організацію освітнього процесу. Важливо, аби інформація вчасно доходила до батьківської громадськості.

Не забуваймо і про безпеку учасників освітнього процесу, тож прошу не нехтувати сигналами повітряної тривоги», - розповів у соціальній мережі О. Лончак.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:

Директор департаменту освіти Одещини закликав школярів взяти участь у конкурсі 

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення