online

20.08.2022 08:48

62

Син і п’ять онуків великої родини Денисниченко з Одещини стали на захист України

Син і п’ять онуків великої родини Денисниченко з Одещини стали на захист України.

Про це в соціальних мережах повідомила голова Крісносільської громади Одеського району Марина Архірій.


«19 серпня, в день Преображення Господнього, мала нагоду поспілкуватися з прекрасною родиною щирих, добрих і відкритих людей із с. Іваново нашої громади: Валентином Івановичем і Валентиною Августівною Денисниченко, їхньою донькою Тетяною, невісткою Оленою та онуками.

Валентин Іванович разом з Валентиною Августівною народили  і підняли на ноги 9 дітей. Мають 15 онуків та 6 правнуків.

Ці люди, незважаючи на життєві негаразди, виховали у своїх спадкоємцях не лише чесність і порядність, а й патріотизм і любов до рідної землі. Сьогодні шість чоловіків родини Денисниченко: 1 син і 5 онуків, - захищають  цілісність і суверенітет нашої держави у складі Збройних Сил України», йдеться у дописі голови сільради.

Варто зазначити, що  Красносільська громада успішно пройшла відбір серед двісті громад України та увійшла до когорти 30 громад, які перемогли в швейцарсько-українському проєкті DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»,  створивши літні дитячи клуби в межах кампанії DECIDE Summer Clubs – «Ми вдома – в Україні».

«За перемогу в проєкті ми отримали зону відпочинку на відкритому просторі, безкаркасні меблі, кольоровий принтер, цікаве канцелярське приладдя, сучасні книжкові набори, настільні ігри, великий різновид спортивного інвентаря», доповнила розповідь М. Архірій.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка. Тут мешкає близько 12 тисяч осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення