online

19.04.2023 08:33   Освіта

346

Центр дитячої творчості на Одещині отримав нові вікна і двері

У центрі дитячої творчості м. Березівка, що на Одещині, замінили вікна і двері

З цього приводу адміністрація та педагогічний колектив висловили подяку міськраді за допомогу та проявлену увагу.

«У такий складний час увага до занять дітей і юнацтва творчістю та поліпшення умов в нашому позашкільному закладі дуже важлива», - розповіли педагоги центру.


Також педагоги центру долучилися  до Дня благоустрою  міста в рамках Всеукраїнської акції "За чисте довкілля". Впорядковали територію закладу, в палісаднику посадили нові квіти.

Варто зазначити, за підсумками Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги», що проводився за ініціативи Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України, вихованки Березівського центру Анастасія Прусакова і Меланія Ранкіч увішли до когорти переможців. 

Завдання конкурсу полягало у відтворенні українського орнаменту Перемоги на основі традицій, сакральних символів свого краю.

Роботи переможців передані Міністерству оборони України для бійців ЗСУ.  

За повідомлення департаменту освіти Одеської ОДА, до збору пасхального кошика для ЗСУ активно приєднався Раухівський опорний заклад загальної середньої освіти Березівського району.

«Другий рік поспіль усією учнівською родиною цього закладу збирають смаколики, пишуть листи та виготовляють обереги для незламних захисників. Цьогоріч святкові посилки відправились на Донеччину, для земляків, котрі захищають Україну від збройної агресії рф», - зазначили в департаменті.

Це може вас зацікавити:

Учениця 2 класу сільської школи з Одещини здобула перемогу на міжнародному турнірі

В Одеській області стане на одну школу менше

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення