online

12.11.2022 18:33

42

У день визволення Херсона волонтери з Одещини на трьох авто передали на фронті вантаж визволителям України

11 листопада, у день визволення Херсона, волонтери Доброславської громади Одеської області передали на передовій все необхідне визволителям України.

Про це повідомила голова громади Людмила Прокопечко.


«Ми знову їхали трьома машинами, бо у дві не змогли помістити все. З головного: купили два колеса для військового КАМАЗу, 5 акумуляторів, багато необхідних речей для ремонтного батальйону – зварювальний апарат, набори ключів і свердл, диски, налобні ліхтарі, шуруповерти і ще багато всього, назв якого я не пам'ятаю.

Також доставили газові пальники, теплі тактичні рукавиці, гумові чоботи, дощовики, шапки, теплі шкарпетки, плівку і цвяхи. Трохи раніше купили і передали одному з підрозділів причеп. Все це ми придбали за зібрані кошти працівниками селищної ради, закладів освіти і культури, а також за кошти благодійників.

Всі кошти ми не витратили, залишили на наступну поїздку.

Все інше принесли, привезли, передали наші невтомні волонтери і друзі.

Моя безмежна вдячність всім, хто допомагав: за величезну кількість овочів, домашньої консервації, крупи та макаронних виробів, рибних та м'ясних консервів, олії, цукру, копчене м’ясо і сало, овочі, фрукти, цитрусові, мед, каву, чай, шоколад, павербанки, плетені килимки, медикаменти, домашню випічку, смажену риби, пельмені, вареники, цигарки.

А ще передали на фронт понад 20 буржуйок», - мовиться в повідомленні голови громади.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення