online

21.12.2022 20:31

22

У місті на Одещині, яке часто обстрілює ворог, не будуть встановлювати ялинку

У місті Арциз Одеської області, яке часто обстрілює ворог, не будуть встановлювати ялинку.

Про це повідомив міський голова Сергій Парпуланський.


«В минулому році в ці дні (на фото) ми запалювали головну ялинку громади, відкривали резиденцію Святого Миколая та милувалися яскравою ілюмінацією, прогулюючись по центральній площі м. Арциз.

Але, на жаль, в цьому році наша країна перебуває у війні. І переді мною як міським головою постало питання: чи доцільно у час війни встановлювати новорічну ялинку на головній площі міста?

Мені би дуже хотілося, щоб у нашій громаді була яскрава ялинка, якою б милувалися і діти, і дорослі.

Але тривога, сльози, сум та горе якось не асоціюються з радістю та святом.

Згідно рекомендацій Одеської ОВА, по всій області рекомендовано не встановлювати новорічні ялинки на площах населених пунктів та організовувати святкові заходи.

Враховуючи, що наше місто неодноразово піддавалося ворожим обстрілам, ми прийняли рішення цього року не встановлювати головної новорічної ялинки. Не буде цьогоріч і масових святкувань.

Сподіваюсь, всі віднесуться з розумінням до такого рішення.

Нехай цього року у нас не буде великої головної ялинки. Але для діток у кожному населеному пункті у Будинках культури ми облаштуємо невеличкі локації – яскраві новорічні фотозони, де кожен зможе прийти зі своєю малечею та зробити на згадку святкові світлини», - розповів С. Парпуланський.

м. Арциз, зима 2021-2022 років
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення