online

29.08.2022 22:52

9

У місті встановили три термінали для сплати комунальних послуг

У місті Арциз Одеської області встановили три термінали для сплати комунальних послуг.

Про це повідомив міський голова Сергій Парпуланський.


«Прагнемо максимальної прозорості в роботі комунальних підприємств. Керуючись саме такою метою, вирішили повністю відмовитися від готівки в оплаті жителями міста комунальних послуг.

На минулому тижні завершили встановлення терміналів та запустили їх в роботу в різних мікрорайонах Арциза.

Тепер нарахування коштів за послуги населення відбуватиметься через електронну систему. Це також дозволить здійснювати оплату впродовж робочого дня, незважаючи на обідні та технічні перерви в касах.

Важливо, що комісію за переказ коштів термінал не бере.

А для швидкого пристосування зі  зміною формату оплати наші співробітники допомагатимуть за доведеними містянам адресами оплачувати рахунки мешканцям.

Оплата комунальних послуг через термінали – це зручність, економія часу та оптимізація процедури надання послуг», - йдеться у дописі лідера Арцизької громади.

Зазначимо, що працівники місцевого «водоканалу» встановили на водозаборі у місті  новий, сучасний та потужний генератор.

Це устаткування міськрада отримала в рамках співробітництва з Товариством Червоного Хреста,  генератор забезпечить безперебійне водопостачання населенню у разі виникнення надзвичайних ситуацій та проблем зі світлом.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення