online

21.04.2023 08:29   Соціальний захист

466

У передмісті Одеси «Вітрила дитинства» вчать мистецтву королівської гри

У соціальному хабі села Красносілка стартувала студія шахів і шашок

Про це повідомила благодійна організація «Вітрила Дитинства», яка разом з фондом «Дитячі Містечка України» надають соціально-психологічну підтримку сім’ям з дітьми вразливих категорій в період війни.

«Сьогодні наш новий тренер Олександр познайомив дітей з головними діючими особами шахового царства. Адже цю гру недарма називають «королівською» - за її логіку, інтелектуальність та невичерпні можливості. В дитини шахи розвивають пам’ять і увагу, формують самостійність у прийнятті рішень, розвивають інтуїцію і творче мислення. А для досягнення мети - обіграти суперника - дитині потрібні і спортивні навички: витримка і наполегливість», - мовиться у повідомленні громадської організації.


Варто зазначити, що «Вітрила дитинства» працюють в багатьох громадах Одеської області.

Так, у соціальному просторі для дітей Татарбунароскої громади говорили з підростаючим поколінням на тему «булінг, протиправні ігри дітей».

У тренінгу взяли участь діти віком 9-13 років, які вже мають уявлення, що це за явище, розуміють можливі мотиви та причини насильства щодо інших та знають, яка відповідальність передбачена законодавством за булінг (цькування).

А в  Авангардівській громаді фахівці «вітрил» влаштували кінотренінг для дітей 7-15 років. Усі були у захваті від мультика, який навчає любити один одного, цінувати і берегти. Тут попкорн став приємним бонусом дітям від психолога та соціального педагога хабу.

Це може вас зацікавити:

 В Одеській області стане на одну школу менше

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення