online

21.04.2023 10:51   Туризм

261

У райдержадміністрації говорили про пожвавлення туристичного бізнесу у трьох громадах Одещини

У Біляївській, Маяківській, Яськівській громадах на річках Дністер і Турунчук

В Одеській районній військовій адміністрації провели робочу нараду щодо вирішення проблемних питань діяльності маломірного флоту на річках Дністер і Турунчук. У ній взяли участь голови громад, представники військового командування та прикордонної служби і Чорноморського міжрегіонального управління Адміністрації судноплавства, спеціалістів обласної та районної військової адміністрації.

Говорили про активізацію рекреаційно-туристичної діяльність Біляївської, Маяківської та Яськівської громад, враховуючи безпекові обмеження в умовах дії воєнного стану.


«Рекреаційно-туристична діяльність для цих трьох громад  - Біляївської, Маяківської та Яськівської, базується на плаванні маломірного флоту, човнів, по річкам Дністер і Турунчук. І є своєрідним «магнітом» для функціонування багатьох малих підприємств, які обслуговують гостей громад, туристів і тим самим, забезпечують наповнення бюджету. Але з квітня 2022 року, в умовах воєнного стану, діють обмеження, які унеможливили діяльність маломірного флоту та рух човнів на більшій частині річок. На території Одеського району чітко з відповідальністю дотримуються встановлених обмежень, адже життя та здоров’я людей – це головна цінність для України. Проте ми прагнемо, знайти оптимальну формулу, в рамках закону, яка б допомогла цього року сприяти розвитку підприємства цьому сегменті і дотриманням і врахуванням усіх безпекових норм» - зазначив на нараді голова РДА Юрій Крук.

Структурні підрозділи райдержадміністрації та голови громад мають розробити проекти рекреаційно-туристичних маршрутів для маломірного флоту на річках Дністер та Турунчук.

Ці маршрути необхідно  узгодити з місцевим військовим командуванням та прикордонною службою.

Довідка

До складу Одеського району входять 22 територіальні громади. Міські – Біляївська, Одеська, Теплодарська, Чорноморська, Южненська, селищні – Авангардівська, Великодолинська, Доброславська, Овідіопольська, Таїровська, Чорноморська, і сільські – Великодальницька, Вигодянська, Визирська, Дальницька, Дачненська, Красносільська, Маяківська, Нерубайська, Усатівська, Фонтанська, Яськівська.

Це може вас зацікавити:

 На зміну 70-річним акаціям у колишньому райцентрі Одещини приходять нові насадження

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення