online

19.01.2023 09:10   Культура

316

У райцентрі на Одещині починається фестиваль вертепів

вертеп села Новоукраїнка Роздільнянського району

У райцентрі Роздільна Одеської області починається фестиваль вертепів.

Про це кореспонденту «Пульс Одещини» повідомили у відділі культури Роздільнянської міської ради.


«19 січня чекаємо жителів та гостей міста на площі Палацу культури у Роздільній. Ми незламні і непереможні. Доведемо це ще раз. Тримаймося разом!», - зазначили у міськраді.

У фестивалі візьмуть участь не лише колективи вертепів зі старостинських округів цієї громади, а з інших ОТГ Роздільнянського району.

Варто зазначити, що громади в Роздільнянському районі спільно працюють на вирішенням багатьох проблемних питань у різних сферах.

Наприклад, у районі є комунальні заклади, які раніше були спільною власністю Роздільнянського району, а зараз перейшли до комунальної власності територіальних громад, при цьому продовжують виконувати свої завдання з передачею їм відповідних ресурсів.

«Лише добровільні і щирі наміри наших громад сприятимуть вирішенню належного утримання таких установ.  На одній з нарад з цього приводу висловлювалися різні пропозиції – від збереження цільового призначення будівель до передачі закладів у спільну власність, у випадку здійснення капітальних видатків. Переговори між громадами тривають і стануть сходинкою до підписання договору про співробітництво між нашими ОТГ», - розповіли в міській раді.

Нагадаємо, що до складу Роздільнянського району входять Великомихайлівська, Лиманська, Захарівська , Затишанська, Роздільнянська, Степанівська, Цебриківська, Новоборисівська, Великоплосківська територіальні громади.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення