online

15.10.2022 08:01

43

У селі біля Одеси відкрили сквер Козацької слави

У селі біля Одеси відкрили сквер Козацької слави.

Про це повідомила Авангардівська селищна рада.


До свята 14 жовтня в с. Прилиманське відкрили сквер Козацької слави.

В минулому році до Дня Козацтва, яке відзначається сьогодні був відкритий і освячений пам'ятний знак "Козацький хрест", на згадку про доблесну пам'ять чорноморських козаків, які мають безпосереднє відношення до заснування села.

Також з нагоди Дня захисників і захисниць, Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський відзначив грамотами і подяками жителів нашої громади, волонтерів і підрозділи громадської охорони порядку.

«Сьогодні свято всіх нас, українців, хто своєю працею і діями наближає Перемогу України. Низький уклін ветеранам війни, учасникам сьогоднішніх військових дій, мужнім бійцям ЗСУ, волонтерам, підприємцям і всім жителям Громади, хто допомагає внутрішньо переміщеним особам та просто щоденною працею підтримує Україну і наших воїнів. Вічна і світла пам‘ять заглибим Героям! Разом стоїмо на захисті України і наближаємо нашу Перемогу. Наша сила українського духу та незламна віра допоможе подолати всі труднощі на шляху утвердження незалежної соборної держави» - зазначив на урочистості голова громади Сергій Хрустовський.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селища Авангард та Радісне, села Хлібодарське,  Прилиманське і Нова Долина.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення