online

31.01.2023 16:17   Політика

368

У відставку йде голова Савранської ОТГ Одеської області

Актив Савранської громади

У відставку йде голова Савранської ОТГ Одеської області Сергій Дужій.

Про це повідомила Подільська районна військова адміністрація.


«Лише одну з 12 громад Подільського району найбільше лихоманить. Це стосується Савранської ОТГ», - зазначили в адміністрації району.

Такий стан справ набрид керівництву району, і 31 січня начальник Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО спільно з народним депутатом України Степаном ЧЕРНЯВСЬКИМ взяли участь у великій нараді з активом Савранської селищної ради.

Дискусія була жвавою, всі питання порядку денного сесії обговорювались дуже палко. Великий обсяг критики, скарги на бездіяльність керівництва громади та відділу освіти лунали від депутатського корпусу, військових, директорів навчальних та медичних закладів, аграріїв і громадськості.

У підсумку Савранський селищний голова Сергій Дужій разом з секретарем ради і начальником відділу освіти оголосили, що складають повноваження.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селища Саврань та Ковбасова Поляна і 19 сіл: Байбузівка, Бакша, Білоусівка, Вільшанка, Гетьманівка, Глибочок, Дубинове, Дубки, Йосипівка, Кам'яне, Капустянка, Квітка, Концеба, Неділкове, Осички, Острівка, Полянецьке, Слюсареве, Струтинка.

Колишній Савранський район повним складом  увійшов до однойменної громади.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення