online

25.01.2023 14:11   Політика

215

В Одесі говорили про підтримку України Грецькою Республікою

Посол Греції
25 січня Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів зустріч з Генеральним консулом Грецької Республіки в Одесі Дімітріосом Дохтсісом.
Про це мовиться у повідомленні пресслужби ОДА.
Максим Марченко подякував Дімітріосу Дохтсісу за підтримку, яку Греція надає Одеській області та Україні у боротьбі з агресором. І наголосив, що одним з найголовніших питань на сьогодні залишається відновлення енергетичної інфраструктури, яка постраждала через постійні ракетні обстріли російських окупантів.
Генеральний консул Грецької Республіки в Одесі висловив надію, що програма Грецького Уряду з підтримки Україні здійснюватиметься у повному обсязі, що дозволить наблизити перемогу українського народу.
«Ми переконані, що вже сьогодні потрібно обговорювати питання повоєнного відновлення та реконструкції зруйнованих об’єктів, а Грецька Республіка, зі свого боку, зацікавлена в допомозі Україні, особливо - Одещині», - зазначив Дімітріос Дохтсіс.
Також Генеральний консул Грецької Республіки в Одесі наголосив, що найближчим часом буде проведено конференцію з Афінами у режимі відеозв’язку з представниками влади, банківського сектору та бізнесу Греції, де будуть обговорюватись важливі питання щодо фінансової підтримки та грецьких інвестицій в Україну. Окрім цього, Дімітріос Дохтсіс висловив підтримку щодо заявки України на право проведення Всесвітньої виставки EXPO 2030 в Одесі.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення