online

04.04.2023 14:29   Політика

318

В Одесі на ринку «Початок» 50 роботодавців пропонували вакансії

В Одесі на ринку «Початок» 50 роботодавців пропонували вакансії.

Про це повідомила голова Карасносільської громади Марина Архірій.

«Наша громада 4 квітня взяла участь у Великому ярмарку вакансій, який проводить Одеська філія Одеського обласного центру зайнятості.


Захід відбувся на ринку «Початок», де більше 50 роботодавців презентували вакансії на своїх підприємствах, установах та організаціях», - розповіла М. Архірій.

Варто зазначити, що напередодні фахівці Одеської філії ООЦЗ організували для шукачів роботи екскурсію до  Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Заступник директора ЦПТО Наталія Друмова звернула увагу учасників заходу на короткострокове навчання з енергоефективності для будівельної галузі.

«За час навчання буде мінімум теорії, але максимум практики, сучасні майстерні та обладнання, сучасні цифрові форми та методи, майстер-класи від провідних компаній у сфері енергоефективних технологій, доступ до інформаційних матеріалів та ресурсів енерго-інноваційних хабів, практична підготовка на підприємствах будівельної галузі», - розповіла Н. Друмова.

Навчання в центрі здійснюється в рамках проекту технічного співробітництва, який реалізується за сприянням Німеччини та Швейцарії.

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення