online

16.02.2023 18:45   Культура

202

В Одесі покажуть українську кінокомедію «Мої думки тихі»

Кнокомедія в Одесі

В Одесі 20 лютого покажуть українську кінокомедію «Мої думки тихі».

Про це повідомила в соціальних мережах директор обласного центру патріотичного виховання дітей та молоді Наталія Михайленко.


Зазначається, що цей фільм про життя – про батьків і дітей, самотність, боротьбу дорослості й дитинства.

Анонс сюжету кінострічки такий: молодий звукорежисер Вадим отримує замовлення – записати голоси закарпатських тварин. Помічником у цій роботі стає його мама...

Також Н. Михайленко розповіла, що соціальні кінопокази  “Сім футів під кілем” у межах проєкту “Завжди поруч” організовують громадська організація “Veterans HUB ODESA” в партнерстві з Одеським відділом Міністерства у справах ветеранів, Культпросвіт  та Центру патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді  за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Крім того, керівник центру запрошує відсвяткувати Масляну та взяти участь у благодійному ярмарку, який проходитиме 25 - 26 лютого 2023 року в Одесі біля будівлі на вул. Пушкінська, 18.

Зібрані кошти спрямують на потреби бійців  з 12 окремого стрілецького батальйону.

В рамках цього заходу - хендмейд шопінг стильних сувенірів, продаж солодощів і випічки, виставка-продаж млинців, майстер-клас для дітей і дорослих з виготовлення янголів-охоронців для ЗСУ, збір бляшанок для окопних свічок, збір пластикових кришечок для волонтерського руху Південна Паляниця.

Раніше повідомлялося, що в селище Доброслав планував завітати 16 лютого французький співак і волонтер Поль Манандіз. Проте, за повідомленням селищного голови Людмили Прокопечко, через об'єктивні причини запланована творча зустріч з митцем переносяться на іншу дату.  

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення