online

22.02.2023 15:12   Війна

779

В Одесі військова академія випустила молодих лейтенантів

Президент України Володимир Зеленський звернувся в онлайн форматі до випускників Одеської Військової академії.

«Панове офіцери! Уже скоро ви вирушаєте в діючу армію, в наші Сили оборони. Ви поповните колективи бойових бригад – механізованих і мотопіхотних, танкових і артилерійських, десантно-штурмових і гірсько-штурмових, штурмових та морської піхоти, а також військових частин спеціального призначення. Дехто з вас очолить підрозділи у нових штурмових бригадах, які лише формуються. Завжди і всюди – будьте хоробрими і бережіть своїх солдатів. Завжди і всюди – дбайте про честь своїх підрозділів, вірте в себе і вірте в Україну! Будьте достойними героїзму всіх тих, хто вже проявив себе в боях за Україну та українців! Будьте достойними нашої перемоги. Перемога України – буде!» - сказав Володимир Зеленський.

За дорученням Начальника Одеської ОВА, передав вітання випускникам та привітав із знаменною у їхньому житті подією, І-й заступник Борис Волошенков, який зазначив, що усі вони здобули якісну фахову підготовку, патріотично налаштовані, мають високу мотивацію до військової служби та готові до виконання завдань за призначенням.


«Ми віримо в Україну, в Збройні сили України, адже з цією вірою ми прямуємо до перемоги. Впевнений, що знання, вміння та досвід, набуті за роки навчання в Одеській Військовій академії, допоможуть вам в офіцерському становленні» - сказав перший заступник Начальника Одеської ОВА Борис Волошенков. 

За матеріалами Одеської ОВА

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення