online

19.05.2023 12:00   Життя громад

1100

В Одеські області ОТГ визначила пріоритетом другої половини травня два об’єкти – Алею Дружби та ветеранський хаб

Щодня впорядковувати нову алею виходять понад ста жителів смт Доброслав

В Одеські області Доброславська селищна громада визначила пріоритетом другої половини травня два об’єкти – Алею Дружби та ветеранський хаб.

Про це повідомила селищний голова Людмила Прокопечко.  


«18 травня відсвяткували день вишиванки, і попрацювали. На всіх контрольних об'єктах робота на стадії завершення: ветеранський хаб, дорожня розмітка і бордюри, паркан. На Алеї Дружби знов провели толоку, і знов, як і позавчора, нас було дуже багато, і я безмежно дякую всім, хто прийшов. Все основне вже зроблено, але до наступної п'ятниці, 26 травня, на яке заплановане відкриття, ще буде що робити. Тож якщо хтось матиме бажання допомогти, будемо раді», - повідомила Л. Прокопечко.

За словами лідера громади, Алеєю Дружби ОТГ хоче засвідчити свою повагу і величезну подяку всім країнам світу, які підтримують і допомагають Україні в боротьбі з рашизмом.

Натомість хаб для ветеранів у смт Доброслав створюється для централізованого надання їм та їхнім рідним різних послуг. Зокрема, освітніх, медичної та психологічної допомоги, допомоги щодо працевлаштування, соціальної адаптації, соціального захисту. Також для підтримки процесу інтеграції захисників у суспільне життя.

Варто зазначити, що днями селищна рада завершила капітальний ремонт приміщення та благоустрій території амбулаторії с. Кремидівка.

Довідка

До складу цієї громади входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

Це може вас зацікавити:

В Одеській області урочисто відкрили сквер і скульптуру Матері

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення