online

21.04.2024 12:05   Війна

586

В Одеські області поставили під сумнів марні витрати 96 тис грн з бюджету громади

Засідання робочої групи Подільської РДА Одеської області

Всі кошти задля Перемоги!

В Одеські області Подільська районна державна адміністрація поставили під сумнів витрати на дерева 96 тис з бюджету Кодимської міськради.

З цього приводу в РДА відбулося засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». Про це повідомив заступник голови райдержадміністрації Вадим Мегіс.


Так, комісія з контролю за належним використанням коштів державного, обласного, місцевих бюджетів територіальних громад Подільського району, у тому числі виділених з фонду ліквідацій наслідків збройної агресії, розглянула тендерні закупівлі, які викликали сумніви щодо їх доцільності, або у вартості можуть бути ознаки завищення цін.

«Зокрема, на засіданні розглядалося питання доцільності процедури за номером UA-2024-04-08-000122-a на суму 96 000,00 гривень, яка проведена за типом «Закупівля без використання електронної системи». Дана закупівля відбулася між Відділом житлово-комунального господарства, інфраструктури та капітального будівництва Кодимської міської ради Подільського району Одеської області та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАПЛАНТ". Договір за №01042024 був укладений 05.04.2024 року. Робоча група вирішила рекомендувати Кодимській міській раді бути готовими до обговорення на наступному засіданні робочої групи питання зазначеного тендеру», - йдеться в інформації В. Мегіса.

Варто зазначити, що днями Одеська облдержадміністрація скасувала тендери за результатом обласної роботи робочої групи «Прозорість і підзвітність» на шість мільйонів гривень. Таким чином, за словами обласних чиновників, поставили заслін черговому бюджетному марнотратству, бо всі кошти мають спрямовуватися для здобуття перемоги над ворогом.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Рейтинг громад Одещини: в столиці дали оцінку фінансовій спроможності ОТГ області

Інші новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення