online

26.12.2022 20:28

82

В Одеській області радилися з фермерами про підтримку фронту

У Балтській територіальній громаді Одеської області радилися з фермерами про підтримку фронту.

Про це повідомив керівник громади Серій Мазур


«В першу чергу дякую усім, хто бере участь у наших заходах на підтримку Збройних Сил. Завдяки спільним зусиллям нам вдається закуповувати авто,  потрібне обладнання і устаткування, тощо – усе, що необхідне нашим захисникам.

У зустрічі взяв участь координатор волонтерського руху громади Руслан Антонюков. Він визначив потреби бійців на передовій та у «гарячих» точках.

Ми не припиняємо роботу по підтримці військових - зараз формується наступний вантаж на передову, тож прошу сільгоспвиробників долучатися до придбання тепловізорів, авто, потрібної техніки», - зазначив на зустрічі з фермерами С. Мазур. 

Також обговорили актуальні питання аграрного сектору, зокрема бюджетні потреби, земельні аукціони, стосунки з пайовиками тощо. Не оминули теми збуту врожаю цього року і перспективи наступного.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Балта та села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече, в яких разом мешкає близько 32 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення