online

11.11.2022 19:10

137

В Одеській області вкрили асфальтом вулицю, якою до школи ходили Борис Дерев’янко і Микола Огренич

У селищі Іванівка Одеській області на 200-метровій ділянці вкрили асфальтом вулицю, якою  наприкінці 40-х та у 50-х роках минулого століття до школи ходили заслужений журналіст України, редактор газети «Вечерняя Одесса» Борис Дерев’янко і народний артист України, оперний співак, ректор Одеської консерваторії Микола Огренич.

Нині ця вулиця носить ім’я Бориса Дерев’янка. Будинки однокласників Дерев’янка і Огренича знаходилися на цій вулиці майже поруч.


«На ділянці цієї вулиці, що біля «Ощадбанку», скільки пам’ятаю, взагалі ніколи не було асфальтованої дороги. Нею користуються багато наших жителів і гостей громади. Роботи виконані за кошти селищної ради», - мовиться у повідомленні голови громади Віктора Лобача.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Іванівка та села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Северинівка, Руська Слобідка, в яких разом мешкає  близько 7600 осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення