online

31.07.2022 14:06

14

В Одеській області вперше в історії міста 58% жителів схвально відгукнулися про роботу комунальників

В Одеській області вперше в історії міста 58% жителів схвально відгукнулися про роботу комунальників.

Про це повідомив мер м. Білгород-Дністровський Віталій Граждан.


«Вчора було підведено підсумки опитування, що проводилось впродовж тижня на Telegram-каналі «Аккерман офіційний» стосовно ефективності роботи комунальних підприємств Білгорода-Дністровського.

Результати опитування дуже позитивні. Так, на думку більшості користувачів Telegram-каналу «Аккерман офіційний» (58% опитаних), якість роботи комунальних служб міста останнім часом – покращилась. Я дуже вдячний мешканцям міста за високу оцінку якості роботи спеціалістів житлово-комунальної сфери Білгорода-Дністровського.

Але в той же час, певне число респондентів виявили думку, що якість роботи комунальних підприємств залишилась на тому ж рівні (21% опитаних) або погіршилась (8% опитаних). Я дуже ціную думку наших містян, а тому вважаю за потрібне й надалі працювати в цьому напрямку і робитиму все, що залежить від мене та моєї команди для покращення рівня надання комунальних послуг мешканцям Білгорода-Дністровського.

Навіть у ці непрості для нашої країни часи, ми спільними зусиллями дбаємо про благоустрій і порядок в нашому улюбленому Білгороді-Дністровському», - йдеться у дописі в соцмережах міського голови.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення