online

19.12.2022 18:08

172

В Одеській ОВА говорили з чиновником Європейського Союзу про допомогу в період війни

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів робочу зустріч з головою Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) Славоміром Піхором.

Про це повідомила пресслужба ОВА.


"Максим Марченко зазначив, що присутність та робота Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні на території Одеської області, в період війни, є дуже важливою.

«Українсько-молдовський кордон формувався впродовж десятиліть і це не просто смужка землі, яка розділяє дві держави, це складний механізм і наше спільне завдання – підтримувати його безпечну та комфортну життєдіяльність, особливо зараз в період воєнного стану» - сказав Начальник ОВА.

Сторони проаналізували спільну роботу щодо проведеної евакуації населення у перші, найкритичніші місяці війни, обговорили оптимізацію транспортних потоків з України до країн ЄС для забезпечення експорту українського зерна та імпорту життєво-важливих товарів з європейських країн.

В свою чергу Славомір Піхор наголосив на тому, що Місія підтримує інфраструктурні проєкти Одеської обласної військової адміністрації щодо посилення транспортного потенціалу України, зокрема задіяння спільного контрольно-пропускного пункту «Басарабяска». 

«EUBAM й надалі готова взаємодіяти для надання допомоги Україні в ефективному управлінні кордонами з Молдовою, зберігаючи при цьому високий рівень безпеки», - сказав голова Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні Славомір Піхор", - інформує обласна військова адміністрація.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення