online

24.10.2023 19:53   Освіта

968

В Одеській області 371 школа перебуває на канікулах, ще 164 закладів підуть на перепочинок за тиждень

61 школа вирішила осінні канікули перенести на зимовий період

В Одеській області 371 школа відсьогодні на канікулах, ще 164 закладів підуть на перепочинок за тиждень.

Про перші у новому навчальному році канікули повідомив у соціальних мережах директор департаменту освіти Одеської облдержадміністрації Олександр Лончак.


«Нарешті настала перерва від уроків, домашніх завдань, контрольних та можливість виспатися. Погода - просто осіннє диво, так і запрошує школярів вийти на вулицю та скористатися нагодою набратися нової наснаги.

У кожному закладі загальної середньої освіти свій графік і свої терміни, рішення про які затверджує педагогічна рада. Ми на них не впливаємо. Наприклад, ті школи, які розпочали очний формат навчання пізніше, на канікули підуть впродовж листопада.

Проте 371 школа вже відсьогодні на канікулах. Ще 164 ЗЗСО - підуть за тиждень. Ну і 61 заклад вирішив перенести осінні канікули на зимовий період. Все ж таки ми перебуваємо у реаліях воєнного часу, тому все можливо: блекаути, складнощі з опалювальним сезоном та ін. Це, напевно, і врахували колеги.

Дуже прошу батьків подбати про безпеку дітей на цей період.

Вчителям зичу перезавантаження. Хоч інколи залишайте роботу на роботі. Попереду - непроста зима. Поповнюймо емоційний ресурс, щоб ділитися ним у нелегкі моменти, які пройдемо разом», - мовиться у дописі керівника освіти Одещини.

Вас може зацікавити:

Південне крило школи імені Бориса Дерев’янка на Одещині отримало шатровий дах

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення