online

22.01.2023 13:18   Соціальний захист

346

В Одеській області фермери зробили 20-тонний запас борошна для своєї ОТГ

Запаси борошна Лиманської сільради Одеської області

В Одеській області фермери Лиманської сільради Білгород-Дністровського району зробили 20-тонний запас борошна для своєї ОТГ.

Про це кореспонденту «Пульс Одещини» повідомив сільський голова Василь Резніченко.


«Вже з перших днів вторгнення Росії в нашу країну, завдяки фермерським господарствам та сільськогосподарським товаровиробникам, в населених пунктах Лиманської громади створели запас муки у кількості близько 22 тонн.

Депутати сільради запропоновали роздати борошно мешканцям сіл громади. Це ще раз демонструє нашу єдність. Будемо і надалі чим можемо допомагати та підтримувати один одного», - розповів сільський голова Василь Резніченко.

Варто зазначити, що нещодавно на засіданні сесії Одеської обласної ради директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної військової адміністрація Алла Стоянова доповіла депутатам обласного рівня, що в області немає дефіциту продовольства і населення Одещини в повному обсязі забезпечена продовольством з врахуванням тимчасово переміщених осіб з територій Україні, що охоплені війною.

Керівник аграрного сектору Одеської області розповіла, що Одеська область має надійну продовольчу безпеку, бо аграрії виробляють товарів у 5-6 разів більше, ніж населення споживає.

«Задля забезпечення функціонування підприємств АПК та забезпечення продовольством Збройних Сил України, згідно урядовою постановою, в області отримали бронь від призову на військову службу близько 6500 працівників сільгосппідприємств. Це дало змогу Одещині одній із перших у країні завершити збирання врожаїв на 991 тис. гектарах і намолотити 2,6 млн тонн зерна, зокрема, 1,7 млн тонн пшениці. Валовий збір рису склав 2,7 тис. тонн», - розповіла А. Стоянова.

Також читайте: Фермери Одещини закупили потужні ліхтарі підрозділам ППО 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення