online

13.02.2023 17:28   Життя громад

263

В Одеській області на нараді у міського голови говорили про протидію шахраям

Нарада в Кодимській міськраді

За повідомлення пресслужби Кодимської громади Одеської області, міський голова Сергій Лупашко 13 лютого провів нараду  з керівниками силових структур громади, на якій обговорили події та оперативну ситуацію на даний момент.

Зазначається, що знову представники поліції говорили про випадки інтернет-афер. Під виглядом надання матеріальної допомоги  шахраї отримують від самих громадян дані про банківські рахунки і таким чином привласнюють кошти, допоки власник не заблокує карту.


Міський голова зажадав від підлеглих, старостів у селах провести належну роботу з населенням з цього приводу, що всі в громаді зрозуміли, що жодним чином не можна аферистам повідомляти номери банківських карток, їх терміни дії та CVC-код.

Також працівники патрульної поліції продовжують виявляти в населених пунктах ОТГ осіб, які керують транспортними засобами у нетверезому стані.

Натомість прикордонники повідомили, що зі боку кордону ніяких порушень помічено не було, все спокійно, ситуація контролюється. У свою чергу служби міської  ради допомагають розчищати оглядовий шлях біля кордону для спостереження за ситуацією на горизонті.

Підрозділ ДСНС у місті доповів, що протягом тижня на території громади не було масштабних пожеж, однак два загорання сталися у Кодимі та с. Писарівка.

З представниками силових структур міський голова радився про надання нової допомоги Збройним силам України, яким, зокрема, потрібні безпілотники.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять м. Кодима та села Лабушне, Круті, Олексіївка, Лисогірка, Пиріжна, Сергіївка, Олександрівка, Стримба, Семенівка, Федорівка, Шершенці, Писарівка, Івашків, Серби, Смолянка, Будеі, Баштанків, Загнітків, Грабове, Петрівка.

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення