online

22.06.2024 12:08   Життя громад

2172

В Одеській області на ремонт дороги між селами громада виділить з бюджету 3 млн грн та 5 млн для ЗСУ

Сесія Арцизької міської ради ухвалила важливі рішення

Арцизька громада також планує реалізувати цьогоріч два важливі проєкти

 Арцизька міська рада Одеської області на ремонт дороги між селами Теплиця і Нова Іванівка виділить з бюджету 3 млн грн та 5 млн для ЗСУ.

Про це повідомив міський голова Сергій Парпуланський.


«Щомісяця бюджет нашої громади отримує певні надходження, за ці кошти  ми вирішуємо нагальні проблеми міста та сіл, надаємо підтримку військовим тощо», - зазначив міський голова.

Насамперед тут планують наповнити бюджет 8 млн грн задля співфінансування цьогорічних проєктів. Ця сума є необхідною часткою, яка разом з державними коштами дозволить здійснити будівництво навчального корпусу ліцею №5 та реконструкцію очисних каналізаційних споруд м. Арциз.

«Якщо не зберемо кошти, доведеться відмовитися від проєктів, а за кошти місцевого бюджету ми ніколи це зробити не зможемо», - доповнив розповідь керівник ОТГ.

Внеском громади в обороноздатність країни є 5 млн грн субвенції військовим частинам на придбання дронів та військового обладнання.

Міська рада передбачила в бюджеті підтримку центру первинної медико санітарної допомоги в розмірі 2,3 млн грн на виплати медичним працівникам і техперсоналу заробітних плат.

Натомість для закладів освіти міськрада розраховують закупити на 8 млн грн вугілля, дрова, паливні брикети.

«Якщо не підготуємося до осінньо-зимового періоду, доведеться перейти на дистанційну форму навчання», - констатував С. Парпуланський.

Загалом витрати на освітню галузь є найбільшими в бюджеті громади. Щоб до кінця поточного року забезпечити безплатним харчуванням дітей в закладах освіти, треба  профінансувати 2,1 млн грн. 1,15 млн грн потрібні для капітального ремонту укриттів Деленського, Задунаївського ліцеїв, і 650 тис. грн для капітального ремонту даху з утепленням Холмського ліцею, 1 млн грн для ремонту харчоблока у ліцею №4.

Також орган місцевого самоврядування міста Арциз працює над забезпеченням доступу до якісної питної води мешканцям усіх сіл громади. Облаштування бюветів в усіх селах громади потребують два мільйона.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

На Одещині дві громади стали лідерами у справі забезпечення населення якісною водою

Одещину на всеукраїнському рівні знову представлятиме ліцей №5

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення