online

24.03.2023 18:19   Життя громад

252

В Одеській області опублікували дані про внесок до бюджету аграрного бізнесу

Сільські бюджети тримаються на земельному податку

Голова Іванівської селищної ради Одеської області Віктор Лобач в соціальних мережах опублікував дані про внесок до бюджету громади суб’єктів аграрного бізнесу (на фото).

«Хочу довести до громади публічну інформацію про найбільших платників податків до бюджету селищної ради за минулий фінансовий рік, які сплатили понад 100 тис грн і які не мають жодної копійки боргу. Завдячуючи їм селищна рада має можливість розвивати нашу громаду, освітні та медичні заклади, виплачувати заробітну плату, виконувати різні соціальні, культурні, спортивні та інші програми», - мовиться в дописі В. Лобача.


Керівник громади, зокрема, назвав сумлінними платниками податків підприємства «Мирне», «Нік», «РАЗ-АГРО», «Владіївське подвір’я», «Сухомлинівське», «Весна».

Також селищний голова наступного тижня назве сільгосппідприємства, з провини яких бюджет громади недоотримав торік майже 5,5 млн грн податків.

Така ж селищна рада оприлюднить інформацію й щодо надходжень до бюджету від підприємців зі сфери торгівлі.

Раніше повідомлялося, що за дорученням облдержадміністрації в Лиманській громаді Білгород-Дністровського району триває аудит використання земель фермерськими господарствами. З цією метою в сільраді створена комісія з проведення інвентаризації угідь сільськогосподарського призначення.

Голова сільради закликав фермерів самим надати органу місцевого самоврядування правдиву інформацію про свій бізнес на землі.

«Автоматизований онлайн-сервісу Feodal.Online показує, що чимало фермерів, орендуючи в пайовиків земельні наділи, працюють «в тіні»,  не уклавши з селянами договори.  Тож до сільського бюджету не надходять значні податки», - зазначив Лиманський сільський голова Василь Резніченко.

Це може вас зацікавити:

 Голова Одеської ОДА подякував фермерам за ще одне авто для захисників України

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення