online

13.06.2023 10:44   Освіта

348

В Одеській області ОТГ капітально ремонтує системи опалення в сільських школах

Відремонтували систему в школі села Перехрестове, тепер лагодять в с. Торосове

В Одеській області Затишанська селищна громада Роздільнянського району капітально ремонтує системи опалення в сільських гімназіях. Відремонтували в школі села Перехрестове, тепер лагодять в с. Торосове.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування в селищі Затишшя.


Зазначається, що в останні роки, зокрема, час від часу виникали проблеми через поганий стан системи опалення в будівлі Торосівської гімназії. Траплялися протікання в радіаторах і в трубах, постійно доводилося латати дірки, щоб школа не залишилася без тепла.

«З настанням літніх канікул розпочали капітально ремонтувати системи опалення в школі села Торосове. Знімаються старі регістри, монтуються чавунні батареї, які, на думку багатьох спеціалістів, є найбільш ефективними пристроями для обігріву приміщень. На кожній батареї встановлюються крани, щоб можна було економити тепло в погожі дні та швидко демонтувати разі необхідності. Також металеві труби замінюються на пластикові», - розповів голова громади Геннадій Топольницький.

Керівник цієї ОТГ також повідав, що торік в котельнях Торосівського та Перехрестівського навчальних закладах встановили нові сучасні котли-утилізатори для всіх видів твердого палива. Крім того, у Перехрестівській школі здійснили капітальний ремонт системи опалення.

У селищній раді розраховують, що наступний опалювальний сезон пройде якомога краще. В

«Вживаємо всіх можливих заходів, щоб бути готовими до будь-яких форс-мажорних обставин задля того, аби діти та вчителі працювали в комфортних умовах», - доповнив розповідь очільник селищної ради.

Нагадаємо

До складу громади входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

Вам може бути зацікавим:

На Одещині голова містечка вийшов на футбольне поле з перевіркою

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення