online

23.06.2023 08:17   Освіта

677

В Одеській області ОТГ виділила з бюджету 325,7 тис грн для преміювання 302 учнів

185 учнів шкіл громади стали переможцями і призерами обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів

В Одеській області Арцизька ОТГ виділила з бюджету 325,7 тис грн для преміювання 302 учнів.

Про це повідомив міський голова Сергій Парпуланський.


Керівник громади, зокрема, зазначив, що традиційно по завершенню навчального року міськрада нагороджуємо дітей громади за особливі успіхи у навчанні.

Очільник ОТГ звернув увагу на такий факт: за результатами 2021/22 навчального ріку премію за високі навчальні досягнення отримали 194 учня на загальну суму 250 тис. 400 грн, а в цьому році кількість збільшилася до 302 учнів, а загальна сума премій склала 325 тис. 700 грн.

З цього числа школярів 185 учнів ставали переможцями і призерами обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів.

«Пишаємось здобутками підростаючого покоління. Подякував вчителям за знання, життєву мудрість й розкриті таланти, батькам - за настанови, виховання й мотивацію. На наступний навчальний рік програма із заохочення учнів не тільки продовжить свою дію, а й, впевнений, збільшить кількість номінантів премій від міськради», - розповів Арцизький міський голова.

Варто зазначити, що днями в Одесі відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Переможцями стали дві команди цієї громади.

Так, рій "Соколи" ліцею № 5 м. Арциз переміг у старшій віковій категорії та представлятиме Одещину на всеукраїнських змаганнях, що мають відбутися в липні у Львівській області.

У середній віковій категорії перше місце посів рій "Незламні" ліцею села Надєждівка Арцизької ОТГ.

Нагадаємо

До складу цієї громади входять місто Арциз та села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам'янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

Вас може зацікавити:

На Одещині пропонують у п’ятницю увечері переглянути кіно під відкритим небом

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення