online

23.01.2023 19:57   Аграрний сектор

392

В Одеській області попередили фермерів про ревізію земель

Голова сільради над картою полів Лиманської громади

В Одеській області Лиманська сільська громада Білгород-Дністровського району попередила фермерів про інвентаризацію земель.

Про це кореспонденту «Пульс Одещини» повідомили в місцевій сільраді.


В органі місцевого самоврядування зазначили, що за цю роботу беруться за дорученням військової адміністрації Одещини, яка зажадала провести інвентаризацію сільськогосподарських земель.

«На виконання цього доручення сільська рада проводить відповідну роботу. Автоматизований онлайн-сервісу Feodal.Online дає змогу бачити, що багато сільськогосподарських товаровиробників, орендуючи в пайовиків земельні наділи, господарюють «в тіні»,  не уклавши з селянами відповідні договори.  У підсумку – до бюджету громади не надходять значні суму податків», - розповів Лиманський сільський голова Василь Резніченко.

Сільрада попередила всім землекористувачів, що за роботу взялася Комісія з проведення інвентаризації сільськогосподарських та буде неупереджено і об’єктивно виявляти такі факти.

Комісія оприлюднить свої результати роботи, буде зроблено аналіз по кожному сільгоспвиробнику.

Інформацію про порушників земельного законодавства вивчатимуть правоохоронні органи.

Нагадаємо, що складу Лиманської сільської громади входять села Лиман, Трапівка, Новоселиця, с. Зарічне, Приморське, Трихатки.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення