online

26.03.2023 10:11   Здоров'я

346

В Одеській області проти забудовника сільської амбулаторії порушили кримінальну справу

Амбулаторія Савранської громади

Обласна рада дає громаді кошти для завершення робіт на важливому об’єкті

Савранській селищній громаді довелося розірвати договір із забудовником медичного закладу через його несумлінне ставлення до взятих на себе зобов’язань.

Крім того, витівками будівельної організації зацікавилися правоохоронні органи, які здійснюють кримінальне провадження за ознаками шахрайства.


Селищна рада знайшла нового забудовника та замовила послуги ТОВ «Південьбудпроект», що  корегує проектно-кошторисну документації з урахуванням поточних цін на матеріальні ресурси, вимог нормативних актів для завершення будівництва амбулаторії та введення її в експлуатацію.

Виконуючий обов’язки селищного голови Євген Населенко повідомив, що депутати Одеської обласної ради передбачили в бюджеті 2023 року кошти для завершення будівництва зазначеної амбулаторії.

За результатами корекції проектно-кошторисної документації органу місцевого самоврядування в селищі Саврань ще належить отримати позитивний експертний звіт, після чого роботи будуть продовжені та закінчені.

Тим часом Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко розповіла про відкриття кабінету репродуктивного здоров'я жінки в місцевій лікарні завдяки сприянню міжнародної спільноти. Кабінет оснащений новітній обладнанням.

«Сподіваюся, що з допомогою фонду "Здоров'я жінки і планування сім'ї" ми зможемо реалізувати в нашій громаді ще багато проєктів», - зазначила Л. Прокопечко.

Варто зазначити, що днями перший заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков та директор департаменту охорони здоров’я Наталія Одарій-Захар’єва взяли участь у всеукраїнській онлайн-нараді щодо функціонування спроможної мережі закладів охорони здоров’я. Це пов’язано з тим, що оновилися підходи до визначення госпітальних округів та засади формування мережі закладів охорони.

Упродовж двох місяців облдержадміністрація має подати на затвердження у МОЗ своє бачення формування госпітальних округів в регіоні.

Це може вас зацікавити:

 На Одещині соціально важливий об’єкт нарешті буде служити громаді

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення