online

06.04.2023 09:52   Життя громад

309

В Одеській області робоча група ОТГ змусила роботодавців легалізувати працю шістьох осіб

 У Кодимській громаді немає боржників із заробітної плати

За повідомленням Кодимської міської ради, днями комісія з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати підбила підсумки роботи.

Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Альона Медведєва повідомила, що  підприємства, організації, установи на території територіальної громади дотримуються мінімальних гарантій щодо виплати заробітної плати. А в окремих галузях її розмір сягає середньомісячного рівня по Одеській області, а це понад 10 тис грн.


Натомість Пенсійний фонд в Одеській області проінформував міськраду, що боржники з виплати заробітної плати тут відсутні.

Також на засіданні комісії йшлося про те, що за три місяці року робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення провела 52 перевірки.

В результаті працю шістьох осіб роботодавців змусили легалізувати, заробітну плату вони вже не отримують в конверті.

«Щодо заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, то її мають переважно фізичні особи-підприємці. З ними проводиться робота», - розповіли в міськраді.

Раніше повідомлялося, що за кошти свого бюджету міськрада придбала для захисників України п’ять безпілотників. Їх доставили на фронт місцеві посадовці.

Довідка

До складу цієї адміністративно-територіальної одиниці входять м. Кодима та села Шершенці, Писарівка, Івашків, Серби, Смолянка, Будеі, Баштанків, Загнітків, Грабове, Петрівка, Лабушне, Круті, Олексіівка, Лисогірка, Пиріжна, Сергіївка, Олександрівка, Стримба, Семенівка, Федорівка.

Раніше повідомлялося, що за кошти свого бюджету міськрада придбала для захисників України п’ять безпілотників. Їх доставили на фронт місцеві посадовці.

Це може вас зацікавити:

 Голова ОТГ з Одещини розповів про магазини, що наповнюють місцевий бюджет

 Податкова служба Одещини дала роз’яснення платникам податків про знижки за витратами

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення