online

01.06.2023 12:53   Освіта

489

В Одеській області вчителі та учні перший день літа відзначили масовим велопробігом

Стартували і фінішували в смт Іванівка, їхали через села Шерове, Конопляне, Богунове і Прохорове

З цього приводу голова Іванівської громади Віктор Лобач повідомив у соціальних мережах, що вчителі та учні Іванівського ліцею імені Бориса Дерев’янка перший день літа відзначили масовим 15-кілометровим велопробігом за марштуром: смт Іванівка – Шерове – Конопляне – Богунове, Прохорове – смт Іванівка.

«Ініціативу школярів підтримали вчителі, які разом зі своїми вихованцями також брали участь у велосипедній подорожі дорогами навколишніх сіл. Учасників веломандрівки супроводжували поліцейські на авто», - зазначив керівник ОТГ.


Також керівник селищної ради розповів, що на зібрані кошти юні учасники пісенного конкурсу «Голос Іванівщини» продовжують підтримувати захисників України.

Так, разом з юними талантами Олександрою Чавдар та Єлизаветою Березовською на прохання жителя громади військовослужбовця з фронту Леоніда Садулаєва, селищна рада передали одному з підрозділів ЗСУ чотири літні колеса розміром 215/65/R16.

Трохи раніше на зібрані дітьми кошти передали жителю Іванівки Артуру Завертайлу супутниковий Starlink.

«Артур Завертайло має всі законні підстави демобілізуватись як батько трьох малолітніх дітей, але продовжує мужньо воювати та звільняти нашу землю від ворога. Дякую тобі, Артуре, за хоробрість, а батькам за виховання справжнього чоловіка та патріота України», - доповнив розповідь В. Лобач.

Раніше повідомлялося, що Іванівська селищна громада передала своїм жителям, які захищають Україну на Сході України, авто FORD RANGER 4*4.

Вам може бути зацікавим:

В Одеській області урочисто відкрили сквер і скульптуру Матері

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення