online

23.02.2023 09:02   Закон

220

В Одеській області ветеринара затримали на хабарі в кафе за ранковою кавою (фото)

Ветеринара взяли на хабарі

За кожну корову він вимагав по тисячі гривень хабаря

22 лютого 2023 року співробітники правоохоронних органів Одеської області затримали в м. Білгород-Дністровський керівника підрозділу ветеринарної медицини.

Йому вручили підозру про вимагання і отримання неправомірної вигоди. Данину вимагав з людей, що вирощують велику рогату худобу.


За кожну голову здирник вимагав по тисячі гривень, і без відкупу ветеринар не здійснював державну реєстрацію корів.

Такий підхід до справи обурив жителя одного з сіл Білгород-Дністровського району, який господарює на власній фермі. За свої десять корів він повинен був віддати десять тисяч здирнику.

Селянин так і зробив, але перед цим звернувся до поліції і розповів про корупціонера ветеринарної служби.  

Хабарник призначив зустріч сельчанину в затишному кафе міста.

Корупціонера затримали в момент отримання конверта з готівкою. Слідчим районного відділу поліції затримати хабарника допомагали співробітники управління стратегічних розслідувань в Одеській області.

Довідка

У відділу поліції району зазначили, що подібний вчинок посадової особи має таку кваліфікацію  в Кримінальному кодексі України: штраф від однієї тисячі до чотирьох тисяч (від 17000 до 68000 гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від трьох до шести місяців, або позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення